Pes na hřišti! Podívejte se, jak tento pes přerušil mezinárodní fotbalový zápas, jen aby si nechal pořádně podrbat břicho

Přidat na Seznam.cz

Někdy se stane, že během sportovního utkání vyskočí na hřiště člověk a zdržuje hru pobíháním, někdy i nahý. To je bez výjimky trapné a špatné. Někdy však zvíře zdrží hru tím, že vyběhne na hřiště, a to je rozhodně lepší.

Dalšího příkladu jsme se dočkali v sobotu, kdy během fotbalového zápasu mezi chilským a venezuelským ženským národním týmem vběhl na hřiště Estadio La Granja pes. Samotné utkání bylo vyrovnané, protože venezuelský tým, který je na 38. místě na světě, zvítězil těsně 1:0, ale skutečná akce přišla až ke konci prvního poločasu.

Když venezuelská brankářka Nayluisa Cáceresová v 36. minutě zvedá míč, kamera krátce přeruší záběr na černého psa, který se potuluje po postranní čáře a mezi akcí ho fotografové pohladí po hlavě.

Útok Venezuely se zadrhává, když je míč sražen mimo hřiště za polovinou hřiště. V tu chvíli se šťastné štěně změní z pozorovatele u postranní čáry na pruhovaného hráče na hřišti. Chilská brankářka Christiane Endlerová je první hráčkou, kterou nadšený vetřelec nabíjí, a ta si jí okamžitě lehá k nohám a dožaduje se drbání na břiše.

Zdroj: Daily Paws, Twitter