Obdarujte na vánoce i vašeho zvířecího mazlíčka

Přidat na Seznam.cz

Pokud patříte mezi milovníky psů, nebo někoho takového znáte, je pravděpodobné, že letos máte na seznamu dárků i nějakou maličkost pro ně.

Hlavní je vybrat vhodný dárek

Pokud tedy hledáte ty nejlepší dárky pro milovníky psů na sváteční sezónu – máme pro vás řešení. Každý může najít něco vhodného. Počínaje základními věcmi pro nové majitele psů nebo koček, až po nejlepší technologická zařízení určená pro domácí mazlíčky. Protože přiznejme si to, pokud jste psí máma nebo táta, jste svým psíkem posedlí. I proto si mazlíček zaslouží ty nejlepší psí dárky, jaké můžete najít, jak píše redakce webu New York Post.

Nezapomeňte obdarovat i majitele psa

Pokud někdo miluje psy, je velká šance, že miluje i kávu. Koneckonců, ranní procházky se psem se nedějí samy od sebe, někdy je potřeba trochu se nakopnout. Je tedy naprosto logické obdarovat milovníka psů a kávy ve vašem životě dárkem, který je probudí a pomůže jim vyrazit ráno se psem na procházku. Když bude spokojen majitel psa, tak bude spokojen i jeho pes.

Vyvýšený žlab na pití

Zvýšený psí pítko, navržené tak, aby pomáhalo štěňatům s držením těla a starším psům předcházet bolestem, bylo inspirováno jezevčíkem, vynálezcem tohoto originálního psího dárku. Celý žlab je vhodný do myčky nádobí a silikonová vložka je vhodná i do mikrovlnné trouby. Jestli jste vaše psy trochu příliš moc rozmazlili, tak se vsaďte, že tohle bude jejich oblíbená miska a z jiné už nebudou chtít pít.

Hračka obsahující test na alergie

Někteří odborníci říkají, že psí nos je tisíckrát silnější než lidský. Jiní tvrdí, že psí čich může být dokonce 10 tisíckrát citlivější než náš. V naši redakci si myslíme, že pokud se některé z těchto čísel blíží pravdě, tak je možné, že tak citlivý čich může být náchylný na různé prachové, pylové a jiné nepříjemné alergie. Darujte vašemu psímu mazlíčkovi dárek s tímto testem určeným právě pro něj.

Psí kamera

Všichni musíme chodit každý všední den do kanceláře, nebo na jiné místo, kde pracujeme. Práce je důležitá, je to životní nutnost. Všichni nemají to štěstí pracovat z domova, nebo jim to prostě nevyhovuje. Co ale naši psi? Po celou dobu, když jsme bez nich, nám chybí. A my chybíme jim. Existuje však ideální řešení. Ještě, že jsou tady firmy, které vyrábějí hračky pro psy, ve kterých jsou zabudované malé kamery, které přenášejí záběry vašeho pejska v reálném čase přímo do vašeho chytrého telefonu. Myslíme si, že to je ideální dárek nejen pro vás, ale i pro vašeho psího mazlíčka.

Zdroj: Redakce, nypost.com