Přátelství pejsků a žirafy je možné, jak ukazuje video

Přidat na Seznam.cz

Jak se zdá, psi se dokáží přátelit nejen s lidmi a dalšími psy, ale i s naprosto jinými zvířaty. Psí parťáci Yuki a Maple si na výletě v ZOO našli novou zvířecí kamarádku. Mládě žirafy! 

Yuki, jehož jméno znamená v japonštině „Sníh”, je čtyřletý pejsek. Yuki je samojed, takže už podle toho se dá očekávat, že je laskavý, dobromyslný a velice přátelský pejsek. Takoví jsou všichni tihle chlupáči. Jeho adoptivní sestřička, roční Maple, je australský ovčák. Oproti Yukimu je Maple velice temperamentní a aktivní, australští ovčáci totiž byli vyšlechtěni jako pracovní plemeno k hlídání krav a ovcí. Je to krásná psí slečna, roztomilá, přátelská a mezi oběma pejsky je krásný vztah.

Se svým páníčkem žijí v Německu. Jednoho dne se všichni vypravili do ZOO, kde se psí dvojici velice líbilo, pobíhali kolem, sledovali zvířata a najednou se stalo něco úžasného! U výběhu žiraf Yuki a Maple očichávali trávu a sledovali žirafy, když najednou mládě žirafy přišlo až k nim a mezerou v plotě naklonilo hlavu tak, aby mohlo dostat spoustu psích pusinek. Podívejte se sami, jak roztomilé setkání to bylo!

Zdroj: Instagram