Chytrá veverka si sama obstarala Pepsi. Video baví

Přidat na Seznam.cz

Že jsou sladké nápoje oblíbené u lidí není nic nového. Podle všeho to ale vypadá, že si populární Pepsi oblíbila i tato veverka, která se nebála kvůli pár lokům zajít až do restaurace. Překvapivě ale ani nepotřebuje obsluhu, pití si totiž obstarala sama. A video baví.

Veverka chtěla Pepsi za každou cenu

Restaurace samozřejmě bývají plné lidí a také nestojí uprostřed lesa, ale často v rušných částech města. Dokážete si tak jistě představit, jakou cestu musela veverka podniknout, aby se dostala až ke svému pití. Jak vidíte ve videu, veverka navíc vůbec neřeší přítomnost lidí.

Že se veverka vůbec nezdá plachá může mít i svůj důvod. Jak píše web Born in Space, je možné, že do restaurace chodí každý den, což je možná vtipné a roztomilé, ovšem jak si mnozí všimli, může to znamenat závislost na kofeinu a cukru.

Ani kapka vedle

Zajímavé je, že veverka přesně ví co dělat. Nejen, že ví jakou páčku zmáčknout, ale jak si můžete všimnout, ani jediná kapička nepřijde nazmar. Jak uvádí web News Week, takovou reklamu si společnost Pepsi asi nepředstavovala ani ve snu, na druhou stranu je ale možné, alespoň podle komentujících, že veverka nepije Pepsi, ale pouze čistou vodu. To se ale zřejmě nikdy nedozvíme.

zdroj: Instagram, News Week, Born in Space