Dobrman se učí tančit podle Michaela Jacksona. Jeho moonwalk je dokonalý

Přidat na Seznam.cz

Michael Jackson, milovaný i zatracovaný král popu, dokáže i po více než 10 letech od své smrti inspirovat svými neuvěřitelnými tanečními kreacemi. Jeho legendární moonwalk se snaží napodobit fanoušci z celého světa, včetně jednoho ruského dobrmana.

Dobrman má pověst ostrého, agresivního psa, protože se vždy neohroženě postaví na ochranu své rodiny a jejího majetku. V jádru je však citlivý a laskavý. Aby se nenudil, je třeba jej zaměstnat mentálně i fyzicky. Dobrman na videu vám předvede, jak se mu povedlo spojit potřebu pohybu a radost z učení se novým věcem.

V televizi běží videoklip k ikonické písničce Billie Jean. Před televizí sedí dobrman Vega, který se snaží napodobit každičký pohyb krále popu Michaela Jacksona. Když zpěvák udělá otočku, udělá ji i pes. Když zpěvák klouže dozadu v moonwalku, dobrman nápodobně zařadí zpátečku.

Během videa se pes několikrát přiblíží k obrazovce, aby mohl pohyby svého idolu lépe nastudovat, než předvede vlastní verzi jednotlivých tanečních prvků. A když zpěvák stojí a zpívá do mikrofonu, stoupne si dobrman na zadní a ve zdvižených předních packách drží pomyslný mikrofon.

“Jako by do něj vstoupil duch Michaela Jacksona,” shrnuje v nadsázce jeden z komentujících dokonalé vystoupení psího tanečníka.

Zdroj: A-Z Animals