Reakce zlatého retrívra na přistižení při nočním koupání je prostě k popukání

Přidat na Seznam.cz

Jednou za čas je v pořádku porušit pravidla. Jen se zeptejte zlatého retrívra jménem Duke, který byl ochotný riskovat vše, aby si mohl v noci zaplavat. Bohužel si Dukova nedovoleného skoku do bazénu všimla jeho majitelka, jejíž pokus dostat ho z vody selhal, jakmile viděla, jak je její mazel šťastný, uvádí portál Pethelpful.

Nejsme si jisti, co žena jménem Kimberly očekávala, že uvidí, když se jednou v noci vydala ke svému bazénu. To, co v něm našla, byl její pes Duke, který se bavil jako o život. Žena šla jen na vteřinu dovnitř, vrátila se a pes byl najednou v bazénu.

@kimberlyclark78 Duke swims day or night.#dukehasapooladdiction #spoiledrotten # goldensrule#daddysbuddy ♬ original sound – Kimberly Clark

„Myslíš, že je sobota?,“ zeptala se. „Jo, mami, v sobotu paříme,“ dodala, jako by mluvila za Duka. Nakonec se majitelka rozhodla nechat Duka plavat. A jak se pes zachoval? Chtěl si s paničkou plácnout! Jeho reakce byla velmi vtipná.

Nejen my lidé se rádi koupeme jen tak, i tento pes byl šťastný jak blecha, že se může po dlouhém dni nic nedělání trochu svlažit! Nebojte se dopřát trochu zábavy i svým mazlíčkům.

Zdroj: pethelpful.com, TokTok