Fenka pitbula se na tomto videu snaží vejít do mini pelíšku kočky, která ji ten její ukradla

Přidat na Seznam.cz

Kočka ukradla této fence pitbula místo v pelíšku, a tak to musela vyřešit po svém. Podívejte se na toto roztomilé video, které sdílel portál Daily Paws.

Známá je situace, kdy si chcete sednout do křesla nebo si lehnout na gauč, ale přímo uprostřed už klidně spí kočička. Teď si tam sednout nemůžete. Právě v takovém okamžiku se pitbulka jménem Zara ocitá na tomto videu sdíleném na Tik Toku.

Zara si chce lehnout a zdřímnout si, ale narazí na překážku v podobě své mnohem menší spolubydlící , kočky jménem Amora. Drobounká kočička už tvrdě spí uprostřed Zařina obřího pelíšku, takže šestileté fence zbývá jediná možnost.

Není to dokonalé řešení, ale vyzkouší maličký kočičí pelíšek Amory. Zatímco se roztomilá holčička snaží ze všech sil, aby z této situace vytěžila co nejvíc, vrací se autorka videa ke kočce, která klidně spí přesně uprostřed postele, která je třikrát větší, než potřebuje.

@zara_pitt Faz parte né 😅 #pravc#foryou#fy#pitbull#fyy#virall#trend#trending#humor#comedia#video#gato#dog#cat#irmaos#challenge#foryoupage#tiktok#paravoce#fyp#love#ohnono#ohnonononoo#fpy ♬ Oh No – Kreepa

„Samozřejmě, že mi sedí,“ zní popisek druhého videa. Fenka si to očividně nemyslí, ale nemůže dělat nic jiného, než se do něj snažit vecpat a doufat, že to nikdo nepozná. No není to roztomilé?

Zdroj: Daily Paws