Hledali na Facebooku domov pro opuštěného Huskyho. Ženy ale spíše zajímal tento fešný chovatel

Přidat na Seznam.cz

Chudák fenka Huskyho Lady Sky, která minulou středu hledala nového páníčka na facebookové stránce útulku. Ale i když se příspěvek začal šířit, o fenku se téměř nikdo nezajímal.

V reklamě na hledání páníčka byl také představen nový chovatel z útulku: „Zackry Majewski s námi začal v říjnu 2020. Má velkou empatii ke zvířatům, která jsou v naší péči. Miluje plemeno husky a vždy se mazlí se psem v útulku. Ve svém volném čase Zac rád chodí na pěší túry a poslouchá country hudbu.“

Příspěvek na Facebooku obdržel více než 27 000 komentářů a dobrých 20 000 lajků. Škoda, že veškerá pozornost nebyla upřena na Sky, ale na jejího pečovatele.

Mladý, dobře vyškolený muž s ocelově modrýma očima a plnými vousy vyvolal u mnoha uživatelek bujaré pocity. Takže komentáře se ubírali tímto směrem:

„Je ten muž k adopci?“
„To je zlatíčko, ani ten pes není špatný …“
„Myslím, že musíme jít do tohoto útulku a najít Zaca.“
„Jaký je adopční poplatek za Zaca?

Zac mezitím ani nevěděl, co se kolem děje. Později, když se lidé na příběh zeptali, bylo jasné, že se něco vymklo z rukou. Podle jeho vlastních prohlášení chovatel nemá ani stránku na Facebooku.

Mimochodem, pro fenku lady Sky to nakonec nebylo tak špatné. Díky humbuku se našlo několik zájemců, kteří zavolali do útulku a chtěli si ji osvojit.