Hurá!  Štěně z Nebrasky adoptováno po téměř pěti letech v útulku

Přidat na Seznam.cz

Najít ten správný domov může někdy vyžadovat trochu trpělivosti. U fenky, která žila v útulku Capital Humane Society ve státě Nebraska v USA, to vyžadovalo trochu více trpělivosti než u většiny ostatních psů.

Na fenku se konečně usmálo štěstí

Den adopce každého zvířete je důvodem k oslavě, ale pro roztomilou fenku jménem Baby Girl to byl obzvláště radostný den, píše web DailyPaws.

Baby Girl trvalo trochu déle, než našla domov, protože lidé se s ní museli několikrát setkat, než se s nimi cítila pohodlně,” říká Amanda Carson, ředitelka zákaznického servisu.

Carson říká, že Baby Girl byla velmi bázlivá v blízkosti cizích lidí, když přišla do útulku v roce 2017. Postupem času se s pracovníky útulku a dobrovolníky sžila, ale potenciální osvojitelé pro ni představovali výzvu. Nakonec však po téměř pěti letech čekání jeden člověk vydržel a vytvořil si s fenkou pouto.

Vítej v nové rodině

Fenka byla adoptována a odvezena domů 15. března.

“Baby Girl přinesla do mého života tolik radosti,” uvedla nová máma štěněte prostřednictvím příspěvku na Facebooku útulku. “Nemůže se nabažit mazlení.

Žena také poděkovala všem zaměstnancům útulku, kteří se o fenku pečlivě pět let starali. A my jsme rádi, že další psík našel tu pravou rodinu.

Zdroj: dailypaws.com