Jak vyparádit psa na vaši svatbu nebo rodinnou oslavu?

Přidat na Seznam.cz

Pes je skvělý společník, který každému většímu shromáždění dodá kus dobré nálady a rodinnou pohodu. Ve vašem rodinném kruhu by neměl chybět jeho zářivý úsměv od ucha k uchu a neposedné tlapky.

Na svatbě či rodinné zábavě je pes společníkem, který zabaví vaše děti, když zrovna mají dlouhou chvíli. Svého nejlepšího kamaráda byste tedy neměli nechávat doma. Sice víme, že pes nás dokáže taky někdy pěkně pozlobit, ale nechali byste si ho ujít na svatebních fotografiích? Vždyť svatební fotografie se psem jsou skvělým a neobvyklým zpestřením, na které budete ještě dlouho vzpomínat.

Jak vyparádit psa na svatební fotografie?

Vyparádit psa na svatbu není složité ani drahé. Držme se jednoduché poučky “Nic nepřehánět“. Svatba je v životě každého jedinečným okamžikem a měli bychom zachovat decentní a sváteční dojem. Pejskovi prostě stačí jednobarevný motýlek, který bude ladit s barevnými detaily k oblečení manželského páru.

Jak vyparádil svého psa mladý česko-slovenský pár z Prahy?

Na svatebních fotografiích většinou dominuje bílá a černá barva šatů a oblečení. V tomto případě manželský pár zvolil k černobílé kombinaci růžový doplněk pro ženicha, nevěstu i psa.

pes svatba
Foto: Hafco.cz

Doplňky pro psa zajistila na míru značka Hafco.cz. “Pro pejska jsme doporučili černé vodítkočerný obojek a ušili krásného růžového motýlka, který ladí s motýlkem ženicha.” uvedl zástupce značky Hafco (český výrobce vybavení, vodítek a obojků pro psy). “Pokud mají lidé nějaké zvlaštní přání, které nemáme v nabídce, rádi vyjdeme vstříc. Určitě se nám mohou kdykoli ozvat ohledně svatby nebo rodinné oslavy a zvolíme šmrncovní doplňky.” – dodal.

A jak se vám svatební fotky s vyparáděným pejskem líbí? No nestojí to za to investovat pár korun do decentních doplňků?

Foto: hafco.cz
pes svatba
Foto: hafco.cz
Foto: hafco.cz