Kočka utěšuje štěně svého psího kamaráda v tomto srdceryvném videu

Přidat na Seznam.cz

Každá rodina má nějakou tu tetu nebo strýce, kteří se nemohou dočkat, až se připojí a zahrnou láskou každé nové dítě v rodině. Ve světě ženy jménem Hanna tuto roli plní pes Fig, který bere svou práci vážně.

Ahoj Olive!

Nejprve se však seznámíme s Olive, fenkou zlatého retrívra, píše DailyPaws. Ta nedávno porodila něco, co lze označit za ohromující počet štěňat. Když jste novopečená maminka, snažíte se svým dětem poskytnout vše, co potřebují, ale i ten nejlepší rodič si potřebuje čas od času odpočinout.

Na Hannině videu se Olive, Fig a jedno z Oliviných nových štěňat jen tak povaluje na podlaze. Ale najednou štěně začne kňourat. A zdá se, že se fenka nemíní hnout a zjistit, co se děje. Namísto toho vstupuje na scénu kočka jménem Fig.

Neboj, malej

Kočka neváhá a hned zahrne štěně objetím a začne o něj pečovat. Fenka se nejprve jen dívá a zdá se, že neví, co má dělat. Když se štěně na chvíli znovu rozpláče, Fig znovu použije svou čisticí strategii a Olive se rozhodne, že si prostě umyje tlapky a možná se půjde podívat, co dělá zbytek jejích potomků. Když se video blíží ke konci, Fig sleduje, jak Olive odchází a dál objímá štěně.

Zdroj: dailypaws.com, TikTok