Kočka zabloudí do zvířecího útulku a spřátelí se s medvědem

Přidat na Seznam.cz

Tohle je příběh zatoulaného kocoura, který všechny překvapil, když se spřátelil s černým medvědem. Jednoho dne se zatoulaný kocour objevil v útulku pro zvířata, když se rozhodl udělat si pohodlí ve výběhu medvědů. K překvapení všech se kocour ničeho nebál a jedl potravu, která byla medvědům připravena, uvádí portál Cats.

Jakmile sem začal chodit pravidelně, začali kocourovi dávat jídlo i ráno. Po nějaké době dostal jméno Malý medvěd, protože měl stejnou barvu jako medvědi a trávil s nimi většinu času. Často, když se medvěd jménem Sequoia vydává na procházku „medvědím lesem“, chodí s ním jeho kočičí kamarád.

Otírá se o stěny a návštěvníci mohou z poměrně velké vzdálenosti slyšet jeho chraplavé vrnění. Někteří návštěvníci vyjádřili své obavy z tohoto přátelství. Mysleli si, že ho medvěd sežere. Dvojice spolu chodí na procházky a společně se povalují. I když si fyzicky nehrají, kamarádství mezi nimi je zřejmé. Dvojice spolu tráví čas již několik měsíců a zatím nemají žádný problém, což naznačuje, že se možná opravdu těší ze vzájemné společnosti.

Zdroj: kingdomstv.com, YouTube, Facebook