Malá dívka se přátelí s černou kočkou ze sousedství

Přidat na Seznam.cz

Tento roztomilý vztah malou holčičkou a jejím kočičím kamarádem ukazuje pouto mezi zvířetem a člověkem, které odolá zkoušce času. Seznamte se s Binxem, rozkošným černým kocourem a jeho lidskou kamarádkou jménem Lainey.

Kocour si zamiloval dítě od prvního okamžiku

Toto trendové duo se poprvé setkalo v březnu 2020, když Lainey a její maminka Kelly začaly chodit na procházky po okolí, píše DailyPaws.

„Rychle si naši dceru oblíbil a začal ji zdravit, jakmile ji viděl přicházet,“ říká Kelly ve videu na TikToku.
V každé krátké scéně, která se odehrává v posledních dvou letech, je vidět, jak Binx přibíhá k Lainey nebo jak se Lainey batolí k návštěvě svého nejlepšího chlupatého přítele. Kelly říká, že některé dny je Binx dokonce navštěvuje u nich doma a i přes obrazovku počítače je téměř slyšet, jak kočka vrní.

Stal se jejím milým kamarádem v tak izolovaných časech, kdy si neměla s kým hrát,“ řekla matka malé dcerky na úkor lockdownu.

Konec sladkého přátelství?

Ale všechno dobré jednou končí. Poslední klip ukazuje starší Lainey, jak se žene po Binxově příjezdové cestě. Až na to, že tentokrát je na předním dvorku zasazená cedule „Na prodej“.
Na konci videa je zachyceno závěrečné setkání na příjezdové cestě, které je opatřeno titulkem: „Milujeme tě Binx,“ a starší Lainey se loučí se svým chlupatým přítelem.

Naše srdce milovníků zvířat doufají, že ti dva zůstanou přáteli navždy, protože jejich pouto je prostě příliš silné na to, aby jen tak vyprchalo.

Zdroj: dailypaws.com, TikTok