Nemůžeme se nabažit toho, jak se toto maličké novorozené štěně labradorského retrívra učí výt

Přidat na Seznam.cz

Není nic sladšího než pozorovat mládě jakéhokoli zvířete, jak se učí. A důkazem je toho i toto štěně, které se učí výt.

Učenlivé štěně

Muž jménem John zveřejnil na TikToku video, které dokumentuje čas výuky tohoto rozkošného třítýdenního štěněte černého labradorského retrívra, píše web DailyPaws. Ukazuje milého malého labradora, jak sedí svému majiteli na hrudi čelem ke kameře a jeho malé psí oči se dívají přímo na vás! V tu chvíli Callaway spustí jemné, ale realistické zavytí. V reakci na to zvedne mládě hlavu a snaží se vyloudit své nejlepší “awooo”. Moc zvuků z něj nevychází, ale nejpůvabnější část nastává na konci štěněčího drobného vytí, kdy zívne a vydá ten nejroztomilejší řev podobný Žvejkalovi z Hvězdných válek.

@pachelibre

We are practicing…still have a little way to go but pretty good for 3 weeks old #labradorretriever #puppies ♬ original sound – John Callaway307

Nejrozkošnější vytí na světě

Zajímá vás, proč psi vyjí? Odborníci tvrdí, že psi vyjí z různých důvodů, od “hej, podívej se na mě!” až po známky separační úzkosti. Tyto vokalizace jsou většinou dalším způsobem, jak komunikují, ale vždycky se budete chtít ujistit, že nevyjí proto, že jsou zranění nebo rozrušení.
My si samozřejmě myslíme, že vytí tohoto štěněte labradora je roztomilé a neškodné, ale pokud si myslíte, že vytí vašeho psa začalo být problematické, přečtěte si o několika způsobech, jak podpořit žádoucí chování vašeho oblíbeného čtyřnohého přítele.

Zdroj: dailypaws.com, TikTok