Něžný pes se přátelí se všemi motýly na zahradě

Přidat na Seznam.cz

Milo byl už od štěněte milá a laskavá duše. Rád pomáhá své majitelce s čímkoli, co dělá, zejména když je na zahradě. Na rodinné zahradě roste spousta různých květin a rostlin, které lákají mnoho motýlů – a netrvalo dlouho a Milo se se všemi motýly na dvorku spřátelil.

„Na naší zahradě pěstujeme spoustu květin, takže je to pro motýly zázračná země,“ řekla Milova majitelka serveru The Dodo. „Před dvěma lety jsme začali chovat monarchy, což bylo velmi zábavné. Milo miluje pozorovat všechny ty motýly, jak létají kolem.“ Motýli si Mila také velmi oblíbili a často na něm přistávají, aby se na chvíli zdrželi. Vždycky, když to udělají, je neuvěřitelně něžný a nechá je na sobě sedět tak dlouho, jak si přejí.

„Milo vždycky uměl dobře pózovat na fotkách, a dokonce má s majitelkou vlastní kuchařskou show, takže když na něm začali přistávat motýli, bylo velmi snadné pořídit spoustu úžasných fotografií Mila a jeho motýlích kamarádů. Rodinná zahrada se stala takovým útočištěm motýlů, že se často snášejí z celého okolí a Milo si nikdy nenechá ujít příležitost pozorovat a pobavit se s každým novým motýlem, který se rozhodne zastavit.

 „Naší zahradou migrovaly miliony motýlů,“ řekla žena. „Bylo to jako mrak motýlů. Pořád se na ně udiveně díval. Díval se sem a tam tak rychle, aby mu žádný neunikl!“ Milo má své motýlí kamarády moc rád a vždy se k nim bude snažit chovat něžně a chránit je, kdykoli budou poblíž.

Zdroj: The Dodo