Nikdo nemá větší sváteční náladu než tento skákající corgi

Přidat na Seznam.cz

Pokud ještě nemáte sváteční náladu, corgi na následujícím videu a jeho animatronický kamarád jsou tu, aby vám pomohli. Když vidí Snoopyho tančit, Wrigleyho rozkošné poskakování nic nezastaví.

Video s miliony zhlédnutí

Corgi jménem Wrigley si za posledních několik týdnů vysloužil miliony zhlédnutí na TikToku, píše DailyPaws. A není divu. Jeho skotačení s hračkami, jako je Snoopy, je poměrně nakažlivé. Začalo to na Halloween, kdy Wrigley stál na schodech a díval se na robotického psa Snoopyho. Po aktivaci hraje skladba “Linus and Lucy” od Vince Guaraidi Trio a Snoopy se roztančí. To zaujme mladého corgiho natolik, že se rozhodne trsnout si spolu s hračkou.

Není větší radosti než psí nadšení

Z pohledu na šťastného corgiho je jasné, že nákup tančícího Snoopyho byl od majitelů Wringleyho skvělým krokem. Pokud byste pátrali po dřívějších videích, zjistili byste, že se corgi s roztomilou hračkou radoval už na Den díkůvzdání.

Jakmile ale nastalo období Vánoc, majitelé chlupáče oblékli hračku do kostýmu Santa Clause. Když ho poté ukázali Wringleymu, ten své nadšení rozhodně neskrýval.

Zdroj: dailypaws.com, TikTok