Pes brání svým majitelům v odjezdu: Nikam nejezděte!

Přidat na Seznam.cz

Pokud vlastníte domácího mazlíčka, pak určitě víte, že odjezd z domu není vždy tak snadný, jak se může zdát. Své o tom ví i tento pár, kterým jejich štěně komplikuje odjezd.

Nikam nejedete!

Na videu je vidět, jak zlatý retrívr jménem Kobe nemínil své majitele nikam pustit, a tak se dopouštěl i malé demonstrace, píše DailyPaws. Pes si lehl na příjezdovou cestu, když se ho jeho majitelka pokoušela dostat pryč. Přinesla mu pamlsek ve tvaru tyčinky, aby ho uplatila, což se na první pohled i podaří. Kobe se nakonec zvedne a vydá se ke garáži. V ten moment ale sebere pamlsek a uteče zase na dvorek.

@airbudkobe

Follow us if your dog has ever tricked you like this before 🤦🏼‍♀️😂 #dogsoftiktok #weddingseason #menacetosociety #trickydog #goldenretriever

♬ Super Freaky Girl – Nicki Minaj

Úspěch!

Jak je zmíněno ve videu, majitelé tohoto roztomilého rošťáka se zrovna chystali na svatbu a my se můžeme jen dohadovat, zda se jim podařilo dorazit včas. Video dosud získalo více než 300 000 zobrazení a následující videu ukazuje, že se pes nakonec rozhodl usadit na trávník, aby si svou dobrotu vychutnal. Vedle něj sedí jeho majitelka, která se netváří příliš nadšeně, pak se ale pobaveně zahledí do kamery a je jasné, že svému rošťákovi odpustila.

Zdroj: dailypaws.com, TikTok