Podívejte se, jak se border kolie setkává s miminkem v rozkošném TikTok videu

Přidat na Seznam.cz

Štěňátka a miminka patří mezi objekty, které vyvolávají největší úsměv. Ale dát je dohromady? No, tak to vás čeká přetlak roztomilosti!

Já se chci taky podívat!

Video začíná záběrem Symphony, velmi sladké border kolie, která předvádí velké štěněčí oči, když očichává dětskou deku v rukou své majitelky, píše web DailyPaws. Fenka při očichávání vrtí ocasem a rozhlíží se po dětském pokoji, jak poznává vůni nového miminka, a vypadá vzrušeně a zvědavě.
Video má již více než 5,8 milionu zhlédnutí a je snadné pochopit, proč tento sladký okamžik rezonuje s milovníky psů po celém světě.

Hodná holčička, to je Parker,“ říká žena fence. „Jsi připravená seznámit se se svou sestrou?

Symphony pokračuje v očichávání ženina klína, a také zákoutí jejích paží. Dokonce jí olízne šaty přes břicho, jako by říkala. V tu chvíli Sauble vyzve svého partnera, aby dceru přivedl dovnitř. Drobné a růžové, drahocenné miminko se choulí v nosítku a fenka jen stěží zadržuje vzrušení, když miminko spatří. Pejsek nastraží uši, vrtí ocasem a krouží kolem autosedačky, když táta ukazuje Symphony uzlíček radosti uvnitř. Jak to tak vypadá, vztah psa a dítěte začíná skvěle.

Radost z nového miminka

Každý, kdo plánuje seznámit štěně s kojencem nebo jakýmkoli jiným dítětem, by si měl také předem udělat důkladný průzkum, aby se ujistil, že setkání proběhne hladce pro všechny. To zahrnuje i rozhovor s veterinářem nebo odborníkem na chování zvířat, který vám a vašemu mazlíčkovi pomůže připravit pozitivní zkušenost. Odborníci doporučují nejprve vystavit psa pachu vašeho dítěte. Tímto způsobem si pes vytvoří pozitivní asociaci s jeho pachem ještě předtím, než se s dítětem setká tváří v tvář.
Ať už máte nové miminko, nebo ne, všichni můžeme ocenit toto rozkošné nové přátelství, které jistě rozkvete mezi sladkým Symphony a malým Parkerem.

Zdroj: dailypaws.com, Youtube