Podívejte se, jak tato fenka pudla sní prášek, jako kdyby se nechumelilo. Čím ji její majitelé obelstili?

Přidat na Seznam.cz

Stejně jako majitelé domácích mazlíčků, tak i sami mazlíčci nesnáší, když je tu doba, kdy musí sníst prášek. Majitelé se s nimi často musí prát, aby se jim podařilo do nich lék dostat, ale to není případ těchto majitelů. S jakou fintou přišli?

Daisy, mňamka!

Fenka pudla jménem Daisy má na TikToku samostatný účet, na kterém bylo nedávno zveřejněno, jak se jejím majitelům podařilo fenku přimět, aby snědla pilulku, píše DailyPaws.

Na záběru je vidět muž, který stojí v kuchyni a napodobuje krájení nožem. Mezitím v druhé ruce schovává tabletku schovanou v psí mňamce. Tu ale náhle jakoby upustí. Pes na nic nečeká a v domněnce, že na zem spadla nějaká dobrota, se po ní vrhne a spořádá ji.

Herecké výkony na Oscara

Jak je z videa zřejmé, Oscara by si zasloužili všichni přítomní. Jak majitel, který obelstil Daisy, tak i Daisy, která najednou prášek snědla jako kdyby to byla nějaká dobrota.

Toto video získalo necelých 4 milionu zobrazení a my musíme poděkovat majitelům této roztomilé fenky za to, že nám ukázali bezva fígl, jak přimět psa, aby snědl prášek.

Zdroj: dailypaws.com, TikTok