Podívejte se, jak tento pes sladce přikrývá koťata dekou, aby jim nebyla zima

Přidat na Seznam.cz

Je těžké odolat malým zvířecím miminkům, jejich malým rozměrům, velkým očím a obecně bezmocné povaze. Přirozený instinkt ochraňovat miminka není jen lidská vlastnost, jak zde ilustruje jezevčík jménem Balu.

Starostlivý jezevčík v roli pečovatele

Na TikToku, který 1. června zveřejnila uživatelka jménem julietagonzalezla1, dokáže Balu zahřát i ta nejtemnější srdce, a to během pouhých šesti sekund, píše web DailyPaws. Zatímco jako soundtrack burácí španělská verze písně Randyho Newmana „You’ve Got a Friend in Me“, Balu se blíží k mamince kočce a jejímu vrhu čerstvě narozených koťat. Pes jemně uchopí jeden konec deky, na které koťata leží, a přetáhne ji přes jejich chlupaté kočičí zadečky a nakonec i přes většinu jejich hlav. Maminka pozorně sleduje, jak se její parťák snaží, aby se koťata cítila pohodlně.

Chůvák Balu

Od svého zveřejnění nasbíralo toto veselé video 2 miliony zhlédnutí a téměř 89 000 lajků a podnítilo vznik dalšího videa, na kterém Balu koťátkům dopřává péči pod bedlivým dohledem maminky. A my se těšíme, až uvidíme více roztomilých videí.

Zdroj: dailypaws.com, TikTok