Prožijte srdcervoucí poslední okamžiky 14letého psa a jeho majitele

Přidat na Seznam.cz

Psi se obvykle dožívají v průměru 10 až 13 let a všichni majitelé si uvědomují, že pouto a vztah, který mají nyní, nebude trvat věčně. Není však třeba říkat, že loučení s domácím mazlíčkem, který byl velkou součástí vašeho života, je vždy srdcervoucí. Konec ale jednou přijde. Je to skutečně tragické, zvláště pokud jste v jeho životě byli od okamžiku, kdy se narodil na tento svět, uvádí portál Pupperish.

Ani ti nejtvrdší lidé nemohou jen tak překonat zlomené srdce, které přichází při rozloučení s milovaným domácím mazlíčkem. Někteří lidé hlásají, že ostatní lidi nemohou vystát, ale pro své zvířecí mazlíčky by udělali doslova cokoli, jen by jim srdce zaplesalo. Někteří lidé nemají nic jiného než právě své domácí mazlíčky a je opravdu pochopitelné, že jejich smrt je pravděpodobně to nejsrdceryvnější, co by v tomto životě zažili. Lidé, kteří již mají v péči psí seniory, jsou také mimořádně paranoidní, když se jejich psi nehýbou, i když jen spí.

Tento drsně vypadající muž dojal spoustu srdcí, když se na internetu objevil záznam jeho poslední chvíle se psem. Musel se rozloučit se svým mazlíčkem, který s ním byl více než deset let. Každý v jeho situaci by jen těžko zadržoval slzy. Stejně jako lidé, ani naše zvířata, která jsou navždy našimi dětmi, nebudou na tomto světě žít věčně a nevyhnutelně přijde čas, kdy budou muset přejít přes duhový most a odejít na druhou stranu.

Mnoho těchto okamžiků bylo zachyceno na kameru. I přes to, jak tvrdě vypadá, tento muž nešetřil čas posledním rozloučením a polibky se svým psem. Video se dotklo mnoha srdcí. Je doprovázeno emotivní hudbou v pozadí a muž se nad již bezvládným tělem svého psa úplně zhroutí.

Ztratit člověka je těžké, ale přijít o milovaného domácího mazlíčka je úplně jiný příběh. Celý život se snaží dělat nám radost a nikdy není snadné vidět, jak se život našich mazlíčků chýlí ke konci!

Zdroj: pupperish.com, YouTube