Psí lenoch baví kolemjdoucí! Proč se lidé zastavují, když ho vidí?

Přidat na Seznam.cz

Určitě jste při procházce venku zaregistrovali zajímavého psa, který vás donutil ohlédnout se po něm? Možná jste se otočili, protože byl velký, malý, vesele poskakoval nebo štěkal. Za tímhle psíkem se také lidé otáčejí, ale z dost nečekaného důvodu. Poznejte Lea, psa, který leží!

Leo je osmiletý pomeranian, který žije v New Yorku. Je tak trochu místní atrakce. Proč? Protože, jak na svém Instagramu píše žena jménem Jess, jeho „psí máma”, Leo je mistr světa ve hře na mrtvého.

Pomeranian je malé psí plemeno, které vypadá trochu jako chlupatá kulička. Je to přátelské plemeno, které, navzdory malému vzrůstu, dokáže dobře hlídat, je velmi sebevědomý, hravý a veselý.

Leo, zdá se, je jiný. Prostě rád nehybně leží. A to úplně kdekoli, kam svou paničku doprovází. Jen tak najednou si lehne a dělá mrtvého. A kolemjdoucí se zastavují a kontrolují, jestli je ten maličký, roztomilý pejsek v pořádku. Leo, zdá se, si pozornost užívá. Spousta lidí sdílí tohoto psího lenocha na sociálních sítích, fotí si ho a točí s ním videa.

Leo je prostě šťastný pejsek.

Zdroj: Instagram