Roztomilé! Podívejte se, jak se tento mladý bernský salašnický pes snaží spřátelit s morčaty

Přidat na Seznam.cz

Tento rozkošný sedmiměsíční bernský salašnický pes jménem Weller se nemůže nabažit morčat. Je velice zřejmé, že by se s nimi chlupáč nejraději skamarádil a odvedl si je domů.

Vznik nového přátelství?

Wellera a jeho nové kamarády můžeme vidět v tomto srdceryvném videu na TikToku, které zveřejnil uživatel thebernerbunch, a soudě podle milionu zhlédnutí, které toto video od svého zveřejnění nasbíralo, jsou milovníci domácích mazlíčků po celém světě uchváceni touhou tohoto psa navázat neobvyklé přátelství, píše web DailyPaws.

Na počátečních záběrech je vidět přítulné, tříbarevné štěně, které zírá do skleněného terária, ve kterém je ubytováno zrovna morče. Weller má na skle přilepené oči a nadšeně maličké kamarády pozoruje.
Nejroztomilejší část videa přichází na jeho konci, kdy roztomilé štěně jemně zvedá tlapku do vzduchu směrem k morčatům. Skoro to vypadá, jako by se snažil upoutat jejich pozornost, ale malé kuličky nadále ignorují tohoto rádoby nejlepšího kamaráda.

Video jako důkaz kouzelné povahy tohoto plemene

I když pes musel odejít bez nového kamaráda, celá scéna je naprosto rozkošná a je skutečným příkladem temperamentu velkého plemene. Bernští salašničtí psi jsou milí, klidní a mají pohodovou povahu. Milují ostatní zvířata, a tak není divu, že se Weller chtěl s morčaty spřátelit.

Zdroj: dailypaws.com, TikTok