Seznamte se s Wallym – rozkošným králíčkem s obrovskýma ušima, která vypadají jako křídla

Přidat na Seznam.cz

Wally je anglický angorský králík a žije se svou chovatelkou v USA. Je to velmi jedinečný, výjimečný králík se skvělou osobností. Na sítích je spousta rozkošných králíčků, ale žádný se mu nevyrovná, uvádí portál Popular.

Tito sladce vypadající králíčci jsou ve skutečnosti nejstaršími druhy domácích králíků a jsou chováni speciálně pro svou dlouhou a bujnou srst. Vlna angorských králíčků je jemnější než kašmír a připomínají malá štěňátka nebo medvídky. Tito oblíbení králíčci pocházejí z Turecka a rychle se rozšířili po celé Evropě. Každý je musel mít a my chápeme proč!

Když si ho poprvé chovatelka přinesla domů, otáčel hlavu směrem od ní, takže byl k ní otočený zády. Dával ji tak jasně najevo, že jí ještě nedůvěřuje, což je pro Wallyho typické. Zpočátku byl velmi opatrný a bojí se nových věcí, ale jakmile si zvykne, stane se z něj nejvěrnější společník.

Někdy k chovatelce doslova přijde a usměje se na ni úsměvem, který vypadá, jako by říkal: „Ahoj, to jsem já, Wally“. Bohužel Wally nedávno odešel za duhový most. Odešel, ale nikdy nebyl zapomenut!

Zdroj: kingdomstv.com, twitter