Sladké přátelství holčičky s černou kočkou ze sousedství vás dovede k slzám

Přidat na Seznam.cz

Tento roztomilý vztah mezi malým dítětem a jeho kočičím kamarádem ukazuje silné pouto mezi zvířetem a člověkem, které odolá zkoušce času. Seznamte se s Binxem: rozkošným černým kocourem a jeho lidskou kamarádkou jménem Lainey.

Toto duo se poprvé setkalo v březnu 2020, když Lainey a její maminka Kelly začaly chodit na procházky po okolí. „Rychle si naši dceru oblíbil a začal ji zdravit, jakmile ji viděl přicházet,“ říká Kelly k videu na TikToku.

V každé krátké scéně, která se odehrává v posledních dvou letech, je vidět, jak Binx přibíhá k Lainey nebo jak se Lainey batolí k návštěvě svého nejlepšího chlupatého přítele. Kelly prozradila, že některé dny je Binx dokonce navštěvuje u nich doma.

Podle srdceryvného videa se zdá, že Binx i Lainey si vstoupili do života v rozhodující chvíli. Kelly k jedné ze scén napsala: „Stal se jejím milým kamarádem v tak izolovaných časech, kdy si neměla s kým hrát.“ Něco, s čím se mohou ztotožnit všichni pandemičtí rodiče – potřeba dětské společnosti, a to i v chlupaté podobě.

@thecolorfulmother why did I sob making this 😭 #MakeASplash #fyppage #cuteviral #catsoftiktok #cattoks #cattiktok #preciousmoment #upthemesong #furryfriend #toddlermoms #momsover30 #theadhdmom ♬ up in the sky by emilee moore – Emilee Moore

Ale všechno dobré jednou končí. Poslední klip ukazuje starší Lainey (s novým sourozencem v závěsu), jak se žene po Binxově příjezdové cestě. Až na to, že tentokrát je na předním dvorku zasazená cedule „na prodej“. Bohužel to nebyl jen sen! Pro malou Lainey to byla velká rána.

Na konci videa je zachyceno závěrečné setkání na příjezdové cestě a opatřeno titulkem: „Milujeme tě, Binx,“ a starší Lainey se (prozatím) loučí se svým chlupatým kamarádem. Naše srdce milovníků zvířat doufají, že ti dva zůstanou přáteli navždy. Jejich pouto je prostě příliš silné na to, aby vyprchalo!

Je zřejmé, že rozkošné přátelství diváky zasáhlo. Fanoušci, kteří poctili video více než 1,2 milionem zhlédnutí, zanechali komentáře jako „Na konci jsem vzlykala – naše milá zvířátka ze sousedství mají rozhodně místo v našich srdcích“.

Pokud má vaše dítě silný vztah ke kočkám, nezapomeňte na všechny interakce dohlížet a seznamovat se s nimi pomalu a bezpečně. Pouto mezi zvířetem a člověkem může být úžasné!

Zdroj: Daily Paws, Tiktok