Tomu neuvěříte: Bílá kočka zbožňuje jíst rajčata natolik, až je z toho celá červená

Přidat na Seznam.cz

Kočky občas do tlamy dávají spoustu věcí, které ani nejsou k jídlu a jejich majitelé musí rychle zakročit, než se stane nějaká nehoda. My jsme však našli video s kočkou, která nepochybně nejvíc na světě zbožňuje právě rajčata. Je to vůbec možné?

Slečně se na ulici zželelo opuštěné kočičky, která evidentně neměla domov, a tak si ji vzala domů a staly se z nich obrovské parťačky. Po pár měsících však o své chlupaté kamarádce začala zjišťovat skutečně zvláštní věci, které by člověka nenapadly ani ve snu. Například to, že zbožňuje rajčata.

Když se kočka jednou nedopatřením dostala ke kousku rajčete, zjistila, že neodolatelně voní! Nezbývalo nic jiného, než jej vyzkoušet, a zjistit, jak chutná. K překvapení naprosto všech kočka zjistila, že nejspíš nikdy nejedla něco tak výborného. A takhle to začalo.

@animalsdoingthings

He love the tomat 🍅

♬ original sound – animalsdoingthings

Jakmile kočka dostane rajče, pevně jej uchopí do tlapek a začne jej zběsile jíst. Vzhledem k tomu, že je kočka z velké části bílá, nejspíš jí po dojezení nemine koupel, kterou si kočka narozdíl od šťavnatého rajčete rozhodně neužije.

Zdroj: Tiktok, redakce