Velký pes v malém pelíšku: Sledujte, jak se tento pitbul vyrovná s tím, když mu kočka ukradne místo na spaní

Přidat na Seznam.cz

Sedíte, čtete si knihu nebo se díváte na televizi. Chcete vstát a jít něco dělat, ale na klíně vám spí kočka. Nedá se nic dělat. Od teď v tom křesle žijete. Stejně tak to platí i v případě, kdy malá kočka zalehne v pelíšku obrovskému psovi. Ten má zkrátka smůlu a musí si najít jiné místečko na spaní.

Méně častou podskupinou kočičí paralýzy je situace, kdy si chcete sednout do křesla nebo si lehnout na gauč, ale přímo uprostřed už klidně spí kočička. Tím je to vyřešeno: Teď si tam sednout nemůžete. Přesně v takovém stavu se ocitá pitbulka Zara v tomto TikToku, který zveřejnila na svém účtu zara_pitt.

Zara si chce lehnout a zdřímnout si, ale narazí na překážku v podobě své mnohem menší spolubydlící Amory. Drobounká kaliková kočička už tvrdě spí uprostřed Zařina obřího pelíšku, takže šestileté pitty zbývá jediná možnost.

@zara_pitt Faz parte né 😅 #pravc#foryou#fy#pitbull#fyy#virall#trend#trending#humor#comedia#video#gato#dog#cat#irmaos#challenge#foryoupage#tiktok#paravoce#fyp#love#ohnono#ohnonononoo#fpy ♬ Oh No – Kreepa

Není to dokonalé řešení, což by Zara přiznala jako první. Ale vyzkouší maličký kočičí pelíšek Amora. Zatímco se roztomilá holčička snaží ze všech sil, aby z této situace vytěžila co nejvíc, vracíme se zpět k Amoře, která klidně spí přesně uprostřed postele, která je třikrát větší, než potřebuje.

Pejsci umí být divní, takže vás možná jako první napadne: „Možná je to jen jejich uspořádání. Možná se Zaře líbí ta malá postel.“ Na to my říkáme, podívejte se na její výraz: Malá postel není Zařina první volba. Tohle je jednoznačně výraz psa, který nechce dělat vlny.

Zdroj: Tiktok, redakce