Video kachny, která přiběhla na návštěvu ke své nejlepší kamarádce, je prostě rozkošné

Přidat na Seznam.cz

V životě není lepšího pocitu, než když jste oblíbenou osobou zvířete. Je to, jako byste vyhráli nějaké ocenění, ale bez nutnosti nosit přiléhavé šaty.

Jednou z osob, která se veze na vlně pocitu, že je jedničkou, je žena jménem Sarah Lena, která se rozhodně může pochlubit tím, že je oblíbenkyní kachny pižmovky velké jménem Gertruda.

@bellasarahlena hi, this is now all ducks, all the time #ducksoftiktok #lakelife #1000miles ♬ I’m Gonna Be (500 Miles) – The Proclaimers

Nejdřív to nejdůležitější: Gertruda je ve skutečnosti kluk. Jak Sarah vysvětlila, její manžel dal kachně jméno dřív, než se dozvěděl její pohlaví. Za druhé, Gertruda je Sarahina opravdová nejlepší kamarádka. Jak vysvětlila ve svém videu, kdykoli Gertruda uslyší, že Sarah zavře dveře, okamžitě si k ní najde cestu, píše web PetHelpful.

Nedávné slavné video zachycuje jednu takovou rozkošnou Gertrudinu návštěvu a je naprosto jasné, že tihle dva budou kamarádi na celý život.

Sarah později řekla, že se jí líbilo Gertrudino „odhodlání“ ji navštívit, a další komentátoři souhlasili, že Gertruda má oči na stopkách.

Zdroj: pethelpful.com