Žena spatřila nejroztomilejšího černého pasažéra, který se svezl na její lodi

Přidat na Seznam.cz

Žena jménem Rachel Strohl se jednoho večera věnovala své rutině na lodi, když náhle uslyšela křik přicházející zdola. Šla to zkontrolovat a zjistila, že její kamarádka narazila na nečekaného černého pasažéra – chobotnici.

Žena byla stejně překvapená jako její kamarádka, když viděla chobotnici, jak se ubírá chodbou. Ta zřejmě viděla loď a rozhodla se, že se sveze, aniž by tušila, jaký rozruch to způsobí. Rachel byla nejprve trochu zmatená, jak se jí vlastně podařilo dostat na palubu, ale rychle na to přišla podle stopy, kterou po sobě zanechala.

„Vyšplhala po boku lodi, vlezla dovnitř malým průzorem v mé ložnici a dostala se až na okenní parapet a dolů do další ložnice,“ řekla serveru TheDodo.

@rayceeroo Reply to @addiereimer PT. 2 of when Octopi attack 😂🐙 #animalencounter #boatlife #octopus ♬ Mission Impossible Theme (Movie Trailer Mix) – Dominik Hauser

Jakmile chobotnice uslyšela všechen ten křik, pochopila, že tohle není zrovna klidná projížďka, v jakou doufala, a byla docela nadšená, když ji kapitán nabral a odnesl zpátky do oceánu.

„Myslím, že byla celým tím rozruchem dost překvapená, protože kapitánovi prakticky vyskočila z rukou, a když se vrátila do vody, okamžitě vystřelila,“ řekl žena.

Nikdo na lodi nečekal, že tu noc uvidí chobotnici. ale abychom byli spravedliví, chobotnice také nečekala, že narazí na skupinu lidí. Všichni byli v šoku a naštěstí to dokázali společně vyřešit.

Zdroj: thedodo.com