Vdovec opět našel štěstí. Čekalo na něj na synově zápraží

Přidat na Seznam.cz

Čerstvý vdovec nepřišel jen nečekaně o svou manželku, ale hned poté i o domácího mazlíčka, psa jménem Champ. Před domem jeho syna se však náhle objevilo roztomilé štěně. A začátek nového příběhu je na světě.

V roce 2019 prožila rodina mnoho smutných chvilek. Zrovna když se čerstvý vdovec začal ohlížet o novém pejskovi, štěně si našlo jeho.

Mužova snacha našla roztomilé štěně odpočívat na prahu, odkud se odmítalo hnout. Vzala ho tedy domů, omyla a nechala odpočinout. Když se malá psí holka do sytosti vyspal, ukázalo se, že je velmi hravá a přátelská. A nápad na sebe nenechal dlouho čekat.

Snacha vzala nového člena rodiny ke svému tchánovi a ukázalo se, že to byla láska na první pohled. Rozněžnělý muž zrovna relaxoval v křesle, když mu na klíně přistála tato ztělesněná roztomilost. „Ok, jasně… to je dobrý nápad.“ Pomyslel si ihned muž, kterému se začalo ihned blýskat na lepší časy. Vlastně nejen jemu. Oba přátelé věděli, že osud zasáhl správně.

„Myslím si, že to byl zásah zhůry. Že sem byla poslána záměrně,“ říká ve videu si muž, který pojmenoval pejska Bear – medvídek. Tedy spíše Medvědice…. „Prožíval jsem smutné časy a Bear sem vstoupila, aby mě z nich vyvedla. Cítí, jak se mám, cítí, kdy mám špatný den.“

Ve zbytku videa, která dosáhlo již téměř 54 tisíc zhlédnutí, se rodina pře, o jakou rasu se vlastně jedná. A nakonec se shodují, že Bear je novofunlanďan(ka). To tedy znamená, že z ní jednou bude pořádný kus psa, tedy feny!

A vztah na celý život je na světě. Poslední sekundy videa ukazují střih po šesti měsících. A ano, Bear je opravdu obrovská! Ale s citlivým srdcem. „Nevím, co bych bez ní dělal,“ říká už, který našel nový smysl života.

Zdroje: redakce, YouTube