Dojemné video, ve kterém kráva žádá člověka, aby jí pomohl zachránit mládě

Přidat na Seznam.cz

Milující majitel zvířete svému zvířeti naslouchá stejně jako ho vede. Nejenže to pomáhá budovat důvěru mezi nimi, ale majitel je díky tomu informován o všech nemocech a zraněních, se kterými jeho kamarádi bojují. V tomto případě však naslouchání svému hovězímu příteli umožnilo @farmchaoscoordinator najít kravské mládě, které uvízlo pod strmým srázem. Na video upozornil server Pethelpful.

@farmchaoscoordinator Baby Rescue Pt 1 #farmlife #farmlove #farmersdaughter #farmgirl #farmher #farmstrong #angus #cow #cowsoftiktok #farming #anguscross #blackangus #charolais #charolaiscattle #anguscross #charolaiscross #farmlifeisthebestlife #farmlifebestlife #againstallodds #calvesoftiktok #chaoscoordinator #babymama #farm #farmtok #familyfarm #foryou #fyp #fypシ #foryou #foryoupage #pet #pettok #thisismylife #rescueteam #rescue #cowrescue #missingbaby #bluff #rockclimbing #worriedmomma #cliffjumping #cliffdiving ♬ původní zvuk FarmChaosCoordinator

Tento dojemný klip je jen první scénou záchranné akce, ještě než tele našli. Je úžasné, jak máma kráva tak jasně komunikuje se svým ošetřovatelem, a stejně působivé je, jak @farmchaoscoordinator okamžitě reaguje.

@farmchaoscoordinator Baby Rescue Pt4 #farmlife #farmlove #farmersdaughter #farmgirl #farmher #farmstrong #cow #cowsoftiktok #farming #anguscross #blackangus #charolais #charolaiscattle #anguscross #charolaiscross #farmlifeisthebestlife #farmlifebestlife #againstallodds #calvesoftiktok #chaoscoordinator #farm #farmtok #familyfarm #foryou #fyp #fypシ #foryou #foryoupage #pet #pettok #thisismylife #rescueteam #rescue #cowrescue #missingbaby #bluff #rockclimbing #worriedmomma #cliffjumping #cliffdiving #trending #blondie ♬ original sound – FarmChaosCoordinator

To, jak kráva volá své mládě, nám láme srdce! Samozřejmě jsme nebyli jediní, kdo s touto mámou soucítil. Spousta komentátorů nad nářkem této krávy soucítila.

Jakkoli to muselo být zpočátku děsivé, musel to být také pocit odměny. „Áááá! Tohle už jsem musela udělat s několika maminkami!“ navázala @loyaltyovalova. „Je to dobrý pocit, když vám důvěřují a potřebují vaši pomoc!“ Rodiče domácích mazlíčků a farmáři se s tím rozhodně mohou ztotožnit!

@farmchaoscoordinator Baby Rescue Pt6 #farmlife #farmlove #farmersdaughter #farmgirl #farmher #farmstrong #cow #cowsoftiktok #farming #anguscross #blackangus #charolais #charolaiscattle #anguscross #charolaiscross #farmlifeisthebestlife #farmlifebestlife #againstallodds #calvesoftiktok #chaoscoordinator #farm #farmtok #familyfarm #foryou #fyp #fypシ #foryou #foryoupage #pet #pettok #thisismylife #rescueteam #rescue #cowrescue #missingbaby #bluff #rockclimbing #worriedmomma #cliffjumping #cliffdiving #trending #blondie ♬ original sound – FarmChaosCoordinator

Netřeba dodávat, že se objevily tuny žádostí o aktuální informace o mláděti a jeho záchraně. Naštěstí je @farmchaoscoordinator dodal a my jsme mohli nahlédnout na to, jak se toto duo má šťastně až do smrti.

Zdroj: Pethelpful.com, Tiktok