Neuvěřitelné! Fenka se nahrává telefonem a svůj tanec pak sdílí na vlasním TikToku

Přidat na Seznam.cz

Mysleli jste si, že trendy na sociálních sítích jsou jen záležitostí lidí? Pokud ano, tak jste na omylu. Nedávno se stalo velmi populárním video, na kterém je vidět fenka psa, jak si mobilním telefonem umístěným na stativu nahrává video na TikTok. A to úplně sama!

Pes hvězdou TikToku

Na virálním videu je vidět, jak australská ovčanda, jejíž jméno je Secret, upravuje čumákem kameru, než vyskočí a začne se na videu pohybovat v kruhu. Toto rozkošné video bylo poprvé zveřejněno právě na aplikaci TikTok a podle očekávání se setkalo s ohromným ohlasem. Poté, co se video stalo populárním, sdílela ho na Instagramu také fenky panička Mary.

Video, které všem vykouzlí úsměv na tváři

Mary v popisku příspěvku hovořila o tom, jak se fenka snažila klikat na vlastní fotky a nahrávat vlastní videa. Po neustálém a trpělivém tréninku tohoto milníku konečně dosáhla.

Toto rozkošné video, které nahrála sama fenka všem divákům vykouzlilo úsměv na tváři a zlepšilo všem den. V sekci komentářů se objevilo nespočet komentářů od uživatelů, kteří se nemohli nabažit toho, jak fenka nahrává video, píše web MonkooDog.

Zdroj: monkoodog.com