Vtipné video ukazující kakadua, který si povídá se psem, pobavilo internet

Přidat na Seznam.cz

Myslíte si, že o ptácích víte všechno, ale pak se objeví kakadu jménem Buster, který vám převrátí myšlenky naruby, protože je jedinečný.

Ano, Buster je kakadu, ale vzhledem k některým jeho činům si myslíme, že by mohl být i něco zcela jiného. Mohl by být částečně pes, terapeut a vypravěč. Je to také smutný pták, když jeho majitel odejde do práce. Ale především je Buster stoprocentní dobrák.

@busterrthecockatoo Send help 😂 #PringlesCanHands #TalkingTree #birdsoftiktok #dogsofttiktok #buster #subtitles ♬ original sound – Buster the cockatoo

Všechny jeho různé role si můžete prohlédnout na videích, která zveřejňuje jeho majitel na platformě TikTok. Ale abyste rychle zachytili, jaký Buster je, podívejte se na nejnovější klip, který všechny jeho dovednosti shrnuje do jednoho videa. Začíná tím, že Buster sdílí příběh s rodinným psem. Psí reakce na rozhovor je velmi vtipná.

Říkali jsme vám, že Buster je všeuměl! Umí mluvit, umí si hrát, umí aportovat! Co všechno Buster neumí?! Dokonce se dělil o rady se psem.

Zdroj: PetHelpful