Chcete ušetřit na odívání vašich zaměstnanců? Šikovně nastavené velkoobchodní ceny vám to umožní

Přidat na Seznam.cz

Každý majitel firmy si moc dobře uvědomuje, kolik financí dokáže každoročně spotřebovat oblékání i menšího množství podřízených. Naprosté minimum, o kterém se bavíme, jsou desetitisíce korun vyhozených jen za pracovní oděvy. V případě větších společností se samozřejmě jedná o mnohem výraznější částky, a tak je nutné začít přemýšlet nad možnostmi podstatných úspor, jež ale nebudou na úkor kvality. Jak na to?

Řekněte si o výhodnější podmínky

Ať už se soustředíte pouze na několik kusů textilu ročně, či nakupujete v ohromném množství, nikdy nepodceňte možnost získání výhodnějších cen. Pro získání takového benefitu přitom není nutné dbát na určité minimální odběry, protože většinou stačí jen prokázat, že jste podnikatelé. Z toho důvodu je hloupostí objíždět klasické kamenné prodejny a pořizovat vše potřebné za běžných podmínek.

Mnohem lepším nápadem je vsadit na některého z několika online poskytovatelů zaměřujících se na dodávání zboží pro podnikatelské subjekty. Jedním z těch nejvyhledávanějších je v současné době velkoobchod Xfer. Ten se chlubí nejen ohromnými skladovými zásobami pestré škály zboží, nýbrž i dalšími dodatkovými službami. Jejich výčet naleznete pod odkazem https://www.xfer.cz/sluzby, přičemž se dočtete například o potiscích, výšivkách, zakázkové výrobě a dopravě na vámi určenou adresu.

Nejen oblečení

Na internetových stránkách těchto pomocníků nenaleznete pouze trička, mikiny, vesty, polokošile a další druhy oděvů, ale i tašky, batohy či třeba čepice. Příkladem budiž kategorie pod odkazem https://www.xfer.cz/tricka/dlouhy-rukav. Pokud chcete ušetřit a dopřát si šikovné služby, rozhodně se nezapomeňte podívat na nabídku této společnosti. Registrace není ničím složitým a zabere vám pouhou chvíli. V případě jakýchkoliv dotazů se nebojte obrátit na speciálně vyškolenou obsluhu.