Jak fungují podnikatelské úvěry se zástavou nemovitosti? 

Přidat na Seznam.cz

V současné době je pro podnikatele těžké začínat s jakýmkoliv byznysem, protože konkurence na trhu je vysoká, navíc se neobejde bez počátečních investic. Pokud tedy máte nápad, který má šanci i v natolik konkurenčním prostředí uspět, ale chybí vám peněžní prostředky, není nic jednoduššího než oslovit poskytovatele úvěrů. V následujících řádcích vám prozradíme, jak takové úvěry fungují. 

Vzhledem k tomu, že jako začínající podnikatel nemáte ještě žádné daňové přiznání, bankovní instituce vám peněžní prostředky nevypůjčí. Potom však na scénu nastupují podnikatelské úvěry se zástavou nemovitosti od nebankovních společností, které jsou taktéž spolehlivé a naprosto férové. Česká národní banka totiž reguluje i nebankovní sektor. 

O úvěr požádáte online

V podstatě nezáleží na tom, jestli máte záznam v registru dlužníků, nebo nemáte ještě prokazatelné příjmy, protože podnikatelské úvěry se zástavou nemovitosti jsou pro takovou situaci jako stvořené. Zastavujete totiž nemovitost, kterou máte ve vlastnictví, což je pro poskytovatele jakási záruka. Zastavit můžete i nemovitost ve vlastnictví třetí osoby, k čemuž samozřejmě potřebujete souhlas. 

Co se týče vyřízení, nebankovní úvěr je rychle schválený než bankovní, přičemž peníze budete mít k dispozici do 48 hodin od požádání. 

Samozřejmostí je možnost předčasného splacení

Jakmile podnikání rozjedete, tak můžete úvěr předčasně splatit, případně ho refinancovat do bankovního sektoru. Jelikož se jedná o neúčelový úvěr, peněžní prostředky můžete využít takřka na cokoliv, aniž byste museli dokládat, na co byly použity. 

Podívejte se tedy na nabídku společnosti Nebankovní finance, která na tuzemském trhu působí od roku 2012. V nabídce má nejen podnikatelské úvěry, ale i možnost konsolidace úvěrů či vyplacení exekucí.