Liberecký kraj je ideálním místem pro letní dovolenou s dětmi

Přidat na Seznam.cz

Začínáte právě přemýšlet nad tím, kde strávíte dlouho očekávanou letní dovolenou? Chcete si vychutnat opravdu krásné chvíle? Pak rozhodně nemusíte jezdit až kdovíkam. Sbalte si věci a vychutnejte si stovky zážitků v Libereckém kraji. Co musíte vidět?

Hotel roku 2022

Nejdříve budete muset najít poctivé ubytování. Kde jinde zakotvit než v hotelu, který získal prestižní ocenění hotel Libereckého kraje 2022? Tím je samozřejmě tento hotel Jablonec nad Nisou s názvem Apart Hotel Jablonec.

Tato volba je ideální pro ubytování s dětmi, vaší drahou polovičkou i ubytování se psem. Problémem není ani krátká služební cesta, rozlučka se svobodou a další kratší akce. V případě zájmu si stačí domluvit organizaci teambuildingových her nebo pronájem zasedací místnosti. Kola i další sportovní vybavení si lze zapůjčit.

Několik kroků od sebe budete mít vyhlášenou restauraci Moc, kde na vás budou čekat bohaté hotelové snídaně a poctivá vietnamská jídla. Dalších několik kroků vás zavede na soukromou hotelovou zahradu s bazénem a grilem. Nenechte si ujít ani relax v podobě masáží či třeba sauny.

Vychutnejte si Jablonec i jeho okolí

Samotný Jablonec je známý hlavně díky svému sportovnímu vyžití. Nabízí totiž perfektní podmínky pro všechny milovníky cyklistiky (velké množství dobře navržených cyklotras), turistiky (desítky kilometrů značených stezek) i dalších forem zábavy (nejrůznější atrakce pro děti i dospělé).

Co dělat na dovolené v Libereckém kraji? Samozřejmě poznat malebné Jizerské hory! Jako první si projděte okolí Ještědu. Takový výhled jste ještě nezažili.

Klidně si zajeďte do blízkého Liberce, kde si užijete rozlehlou zoologickou zahradu, velký vodní svět s atrakcemi a dvě vědecko-populární centra se stovkami interaktivních pokusů a her. Nudit se rozhodně nebudete!