Odpočinek volá: Navštivte jedinečný showroom a prozkoumejte venkovní vířivky v Brně

Přidat na Seznam.cz

Zrelaxovat po náročném dni je nejen toužebným přáním, ale i nutností. Naše tělo potřebuje nabrat síly a připravit se na další výkony. Skvělým způsobem, jak si stoprocentně odpočinout, je pobyt ve venkovní vířivce. Její výhodou je to, že nejen odbourává stres a podporuje produkci hormonu štěstí, ale navíc uvolňuje i svaly, pomáhá od bolesti kloubů a podporuje imunitu. A všechny tyto výhody si můžete užívat na své zahradě či terase. Stačí navštívit showroom nabízející vířivky v Brně a vybrat si ten nejlepší model právě pro vás.

Místo, kde vše okusíte na vlastní kůži

Ať už jste rodilými Moravany, nebo to máte do Brna daleko, rozhodně se vyplatí naplánovat si volný den a vydat se do Slavkova u Brna, kde se nachází showroom společnosti Spahouse, jež se specializuje na prodej venkovních vířivek od renomovaných světových výrobců. Při návštěvě showroomu se dostanete do jedinečného světa, ve kterém si můžete vyzkoušet a osobně se seznámit mimo jiné s výhodami vířivek IQue Sweden, které jsou přizpůsobeny i těm nejdrsnějším severským podmínkám, a hodí se proto k celoročnímu užívání. 

Proč zvolit venkovní vířivky IQue

Pokud bychom měli vyzdvihnout jednu vlastnost, která by měla rozhodnout o pořízení venkovní vířivky IQue, pak je to její trojitá termální izolace. Ta je totiž oproti pěnové izolaci až o 30 % efektivnější, jelikož funguje na principu ZTTI uplatňovaném i v kosmických skafandrech, a je schopen reflektovat teplo zpět do vířivky. Teplý vzduch vytvořený horkou vodou je tak zadržován izolací, takže je minimalizován únik tepla i efekt ochlazování z venku. Tím se výrazně sníží náklady na provoz a prodlouží životnost elektrických komponent a vaši novou vířivku si můžete užívat po celý rok.

Neváhejte a udělejte krok ke svému jedinečnému domácímu wellness – protože mít vlastní venkovní vířivku už nemusí být jen snem…