Potřeby pro domácí mazlíčky

Přidat na Seznam.cz

Máte doma nějakého toho domácího mazlíčka? Zpříjemněte čas vašemu pejskovi nebo kočce a dopřejte jim důležitý prostor pro hru a zábavu. Mezi potřebami pro psy a kočky kromě hraček najdete také pomůcky pro venčení a krmení.

Dopřejte vašemu pejskovi více zábavy

Chtěli byste dopřát pejskovi více zábavy? Dopřejte mu zdravý pohyb a aktivity, které ho budou bavit. Chovatelské potřeby pro domácí mazlíčky, jako jsou hračky pro psy vám umožní se mu plně věnovat pro něj zajímavou formou. Hraní se dá užít nejenom venku, ale též uvnitř. Vsaďte třeba na nejrůznější provazy, se kterými se můžete společně přetahovat a také míčky, pomocí kterých můžete naučit psa aportovat. Gumové a plyšové hračky pak psíkům pomohou zahnat nudu třeba v době, kdy jsou sami doma.

I kočky si chtějí pohrát

Nejenom pejsci, ale i kočičky si rády hrají. Zajistěte jim zábavu díky speciálním kočičím hračkám. A co je zaujme? Nudu jim pomohou zahnat barevná a zamotaná klubíčka nebo škrabátka. Určitě si pohrají s malými myškami, co vypadají jako živé. Hodit se budou i škrabátka, na kterých si pěkně zbrousí svoje ostré drápky.

Obojky pro pejsky a kočky

Nezapomínejte i na pravidelný pohyb venku a pořádné provětrání, které zvířata velmi uvítají. Důležitými potřebami pro domácí mazlíčky jsou pomůcky, které využijte především při venčení. Hodit se vám tak budou obojky a vodítka. Díky tomu můžete mít vašeho čtyřnohého mazlíčka venku pod kontrolou.

Myslete na pravidelnou stravu a dostatek tekutin

V neposlední řadě je důležité myslet také na pravidelnou stravu a dostatek tekutin psů i koček. Hodí se, aby váš mazlíček měl svoji vlastní misku speciálně vyhrazenou na granule a další krmiva. Další miska by pak měla být určena na vodu. Vyčleňte vašemu psímu nebo kočičímu miláčkovi speciální místo určené právě pro občerstvení.