Prodejte auto za hotové

Přidat na Seznam.cz

Hodily by se vám peníze za vaše auto na ruku? Výkup za hotové nabízí stejnojmenná služba. Specializuje se na výkup automobilů s výplatou peněz na ruku a na jejich likvidaci. Vykupuje nejen stará vozidla, ale i ta nepojízdná či autovraky po bouračce.

Co se starým autem?

Nechat si jej je extrémně drahé. Nemine vás platba zákonného pojištění, vynechat nesmíte ani technické prohlídky (STK). Mnohdy jimi auto nemůže vůbec projít. Jak tedy naložit s automobilem, který už se nám nechce opravovat, či se to finančně nevyplatí? A co s automobily po bouračce? Objednejte si profesionální likvidaci, za kterou dostanete peníze na ruku.

Potřebujete prodat auto kvůli penězům?

I k tomu se služba Za hotové hodí. Nemusíte se domlouvat, že je nechcete poslat na účet. Automaticky dostanete za vůz zaplaceno v hotovosti. A kolik to bude? Předběžnou cenu se dozvíte již po prvním kontaktu služby.

Nebojte se, že nejste z Prahy či z jiného velkého města

Zahotove.cz funguje po celé republice. Zástupci služby za vámi přijedou do maloměsta i pohraniční vísky, a to již druhý den poté, co firmu kontaktujete se zájmem o využití služby likvidace automobilů. Rychlá rekce s výplatou peněz na ruku dělá ze služby skutečný unikát.

Auta od soukromníků i od firem

Za hotové vykupuje jednotlivé automobily od soukromých osob i celé firemní flotily. Automobil může být zánovní, bouraný, nepojízdný i veterán. Vykupuje i některé stroje. Za odvoz nic neplatíte. Je zcela v režii služby a zdarma. Na místě se zástupci firmy podepíšete stručnou a seriózní smlouvu. Na prodaném vozidlu nedržíte ani záruky, což při prodeji přes online bazary musíte. Po podpisu smlouvy dostanete peníze na ruku a k tomu vše potřebné pro odhlášení vozidla z evidence. Případně se můžete se Zahotove.cz domluvit i na vyřízení této záležitosti zcela na klíč.