100letý dědeček dostal k narozeninám malé kotě a hned se s ním spřátelil

Přidat na Seznam.cz

Někteří lidé dostávají dárky k narozeninám. Nebo oslavy. Možná pěkný výlet nebo nové oblečení. Muž jménem Manuel však ke svým 100. narozeninám dostal zcela nový život.

Tímto novým životem byl kocour. A Manuel, který žije ve Španělsku se svou rodinou, měl z tohoto překvapivého nového života obrovskou radost.

Manuelova rodina se rozhodla uspořádat stoletému jubilantovi narozeninovou oslavu s dortem. Pro dědečka měli také speciální překvapení. Rodina narazila na malé koťátko, které potřebovalo domov, a tak ho adoptovali, pojmenovali ho Bloom a rozhodli se, že bude pro dědečka ideálním novým společníkem. Manuela to naprosto zaskočilo.

@mariasuarxz 100 años VS 4 mesesitos 🥰// ig: @mariasuarxz #greenscreenvideo #parati #foryou #fypシ #hazmeviral ♬ original sound – 𝐜𝐡𝐚𝐫𝐞𝐧👱🏻‍♀️ – charen✰彡

„Můj dědeček o tom nic nevěděl,“ řekla jeho vnučka serveru AnimalChannel. „Když poprvé viděl kocoura vstoupit do domu, oči se mu rozzářily dojetím. Vždycky byl velkým milovníkem zvířat.“

Manuel a Bloom se do sebe okamžitě zamilovali. Samotná radost, která z Manuela vyzařuje, když vidí maličkého kocoura, jak vedle něj chodí po špičkách nebo dělá neplechu tím, že mu ukradne jednu z hracích karet, je opravdová krása.

Zdroj: animalchannel.co