74letá žena se brání aligátorovi, aby zachránila svého zlatého retrívra

Přidat na Seznam.cz

Mnozí lidé udělají pro své milované domácí mazlíčky cokoli, i kdyby se měli vystavit nebezpečí. Znovu a znovu jsme svědky příběhů, kdy se majitelé domácích mazlíčků vystavují nebezpečí, pokud to znamená záchranu života jejich kamaráda. Jako jedna 74letá žena, která se postavila aligátorovi, aby zachránila svého milovaného zlatého retrívra, uvádí portál We live animals.

Podle listu Palm Beach Post byla žena jménem Suzan Marciano z Floridy na procházce se svým psem jménem Nalu u jezera. Po hře na aport si oba užívali jezera, přičemž zlatý retrívr si šel zaplavat. Suzan si však vzpomíná, že jí vyděsilo, když uviděla ve vodě tmavou skvrnu, která se plížila k jejímu psovi.

Byl to více než metr dlouhý aligátor a v okamžiku měl Nalu v čelistech. Seniorka se bez přemýšlení vrhla do akce, aby svého psa osvobodila. Udělala jedinou věc, kterou mohla. Celou svou vahou se na aligátora vrhla.

Aligátor Nalu pustil – ale brzy se zaměřil na Suzan a zakousl se jí do ruky. Měla tam najednou jednu velkou šmouhu. Byla ve velkém šoku, a proto necítila žádnou bolest. Suzan i Nalu utrpení přežily, ale obě měly rány, které si vyžádaly návštěvu nemocnice. Suzan dostala pět stehů na ruce a Nalu podstoupila dvouhodinovou operaci ran na břiše a stehně.

Obě si z utrpení odnesly „trauma“ a Suzan se několik týdnů bála vrátit do parku. Neustále viděla ten stín se dvěma očima, který se díval z vody. Ten obraz se jí stále vracel. Podle deníku Post v reakci na tento incident prošetřila lokalitu floridská Komise pro ryby a divokou přírodu, ale žádné aligátory v jezeře nenašla.

Děsivý incident. Suzan i Nalu sice utrpěly nějaká zranění a traumata, ale jsme rádi, že obě utrpení přežily. Ukazuje to, jak nebojácní mohou být majitelé domácích mazlíčků, když se jejich parťáci ocitnou v nebezpečí.

Zdroj: theanimalclub.net