Buddhův úsměv na tváři tohoto malého psa je to nejšťastnější, co dnes uvidíte

Přidat na Seznam.cz

Chevy, devítiletý pomeranian s Buddhovým úsměvem, je důkazem toho, že vás úsměv může dostat kamkoliv. Tento usměvavý psík se stal ozdobou města a celebritou. A to vše díky svému miliónového úsměvu.

Pes, co nikdy neměl špatný den

Chevy je ohijský pes, který žije se svými rodiči v Ketteringu ve státě Ohio. Známým se stal díky jeho schopnosti se za každé okolnosti šklebit, píše web MonkooDog.

Chevyho majitelka Tina Marcum Denlinger říká, že pes nikdy neměl špatný den. Jeho zářivý úsměv mu nejenže dodává radost po celý den, ale Tině vykouzlí úsměv na tváři pokaždé, když se na něj podívá.


Navždy mladý

Tento mazel je tak hravý a živý, že lidé nevěří, že je to starý psík. Všichni si ho pořád pamatují jako štěně a nevěřili by, že je mu už 9 let. Pes rád chodí s jeho páníčky na túry a tábořit. Vždy ho dokáží rozveselit naprosté maličkosti a to včetně toho, když jde na večeři ven.

Když jde rodina kempovat, Chevy nosí klobouk proti slunci a rád tráví čas na sluníčku. Když jdou na golf, pes sedí v golfovém vozíku a toulá se po hřišti.

Pes se umí i mračit, když je mu něco nepříjemného, ale velkou část života tráví s úsměvem. Denlinger tvrdí, že chlupáč této rodiny je neobvykle živý a jeho nálada je natolik nakažlivá, že donutí k úsměvu každého.

Zdroj: monkoodog.com