Chytří psi pomáhají batoleti utéct z postýlky, aby dostali pamlsek

Přidat na Seznam.cz

Seznamte se s Bleuem a Colbym, bratry zlatými retrívry známými jako Sýrová hlídka, kteří nejsou na poli slávy žádnými nováčky. Znovu se stali populárními poté, co byli přistiženi při odvážném útěku z vězení – osvobodili svou partnerku při činu, aby je mohla obdarovat svačinou. Batoleti jménem Chloe je teprve 15 měsíců, přesto si se psy velmi dobře rozumí. Chytrá štěňata brzy vydedukovala, že Chloe je k pamlskům mnohem přívětivější než její rodiče, a to je motivuje k tomu, aby ji navštěvovala co nejčastěji, uvedl portál Rescue.

Colby se každý večer zaparkuje pod Chloeinu vysokou židli. „Poslední dobou už je dost vysoká na to, aby dosáhla do jejich zásobníku na jídlo, takže jim k naší smůle nabírá granule a hází je.“ Takže když je čas snídaně a tradiční rutina štěkání před dveřmi majitelů nezabírá, Sýrová patrola se pustí do práce. Vplíží se do Chloeina pokoje, tiše otevřou dveře a probudí ji olizováním a jemným pošťuchováním. Když se probudí, štěňata jí dychtivě přinášejí pamlsky a malá Chloe je více než připravená jim vyhovět!

Nina, Chloina matka, byla zmatená, když Chloe ráno objevila, jak se prochází po chodbách, protože ještě není dost velká na to, aby si odemkla dveře do ložnice. Aby zjistila, co se děje, rozhodla se ji nahrát. Záběry útěku z vězení jsou příliš roztomilé na to, aby se daly popsat slovy.

Rozpustilá rána batolete a psích kamarádů se však chýlí ke konci, protože Chris, manažer softwarové firmy, a jeho žena Nina, zdravotní sestra, se stěhují a bezpečnost bude od nynějška přísnější.

Zdroj: kingdomstv.com, youtube