Desetiletý chlapec poslal sousedce rozkošný dopis s prosbou, zda by mohl vyvenčit její štěně

Přidat na Seznam.cz

Desetiletý chlapec jménem Troy nabídl své sousedce v rozkošném dopise své služby při venčení psa. Starší manžele dopis tak dojal, že se rozhodli sdílet jeho fotografii. Psi mohou pomoci sblížit lidi – zejména v nejistých dobách. Troy v dopise vysvětluje, že chodí do čtvrté třídy a že by jejich nový přírůstek s radostí hlídal, kdykoli by bylo potřeba, uvádí portál Mirror.

Napsal: „Dobrý den, sousedé. Jmenuji se Troy. Chodím do čtvrté třídy a chtěl bych se zeptat, jestli byste třeba po tom viru nepotřebovali hlídat psa, a pokud ano, mohl bych s vaším psem chodit na procházky a podobně“. Sousedy vzkaz natolik dojal, že se rozhodli si ho vyfotit.

Tento dopis vyvolal na internetu vlnu solidarity u dětí, které se dobrovolně hlásily k venčení psů cizích lidí. Jedna paní se pod příspěvek pochlubila také: „Když jsme byli kempovat v Mexiku, přišla k nám malá holčička s rodiči a zeptala se, jestli může vyvenčit jednoho z našich psů. Dokonce měla i vodítko. Jednou jsem se jí zeptala, jestli má psa. Řekla mi, že ne, ale jestli maminka umře, možná si nějakého pořídí.“

Takových to příběhů je čím dál více. Troyovi se podařilo tímto dopisem nejen obměkčit srdce svých sousedů, ale také vyvolat u jemu podobných dětí vlnu odpovědnosti a solidarity!

Zdroj: mirror.co.uk, Instagram