Kočka utěšuje štěně svého kamaráda

Přidat na Seznam.cz

Každá rodina má nějakou tu tetu nebo strýce, kteří se nemohou dočkat, až se připojí a zahrnou láskou nové přírůstky v rodině. Roli v rodině na následujícím videu perfektně zastává kočka jménem Fig.

Seznamte se s Olive

Nejprve se však seznámíme s Olive, fenkou zlatého retrívra. Ta nedávno porodila roztomilou hromádku štěňat a jako novopečená maminka, tak i Olive se snaží svým dětem poskytnout vše, co potřebují. Ale i ten nejlepší rodič si potřebuje čas od času odpočinout, píše DailyPaws. A v ten okamžik přibíhá na pomoc Fig. Na videu je vidět jedno ze štěňátek, které se pravděpodobně odkutálelo od jeho kamarádů a bezmocně leží na podlaze.

Kočka zachraňuje situaci

Kočka už je na místě činu a neváhá štěně obejmout, aby ho uklidnila. Krom objetí začne Fig štěně také omývat. Když na moment přestane, štěně se rozpláče, a tak kočka sází na jistotu a začne ho znovu olizovat. Olive celou situaci pozoruje než se rozhodne kamsi odběhnout, pravděpodobně za svými dalšími potomky.

Po celou tu dobu video bylo zobrazeno už víc než 14 milionkrát a znovu nám dokazuje, že rodina nemusí být nutně jen pokrevní.

Zdroj: dailypaws.com, TikTok