Dívka na videu cestou ze školy spatřila opuštěného psa v dešti a rozhodla se ho zachránit

Přidat na Seznam.cz

Minulý týden, za deštivého a pošmourného dne, spatřila žena jménem Mayane za oknem svého bytu v Brazílii něco nádherného.

Z dálky na ulici pod sebou spatřila mladou dívku, která se při cestě ze školy zastavila na deštivém chodníku. Odložila deštník, sundala si batoh a pak si svlékla bundu.

Pak si žena všimla promočeného toulavého štěněte u dívčiných nohou a uvědomila si, že to všechno dívka udělala pro něj.

Žena sledovala, jak dívka sevřela psa v náručí a pokračovala v cestě. Pro ni byla jako anděl. “Všechno se to stalo tak rychle. Bylo to velmi emotivní,” řekla listu TheDodo. “Poslala jsem video kamarádce, která ho sdílela v sousedské skupině, a pak jsem zjistila, kdo je ten anděl.”

Jmenuje se Cibely. Je jí dvanáct let. A toho dne zachránila život.

“Když přišla se štěnětem, byla jsem překvapená, protože byla velmi zpocená a mokrá od deště,” řekla Cibelyina matka. “Na tričku měla krev. Myslela jsem si, že se zranila, ale ona mi řekla, že našla štěně zraněné.” Štěně naštěstí nebylo zraněno příliš vážně. Nebylo to nic, co by trocha lásky a péče nedokázala zahojit.

Když tam Cibley viděla štěně úplně samo, věděla, že mu musí sama nabídnout pomoc. Pejsek, kterého Cibely pojmenovala Pretinha, byl v rodinném domě přijat s otevřenou náručí.

Zdroj: thedodo.com