Divoká liška se skrze okno spřátelí s malým koťátkem

Přidat na Seznam.cz

Zenu jménem Jennifer denně navštěvuje malá roztomilá liška, která se ráda potuluje na její zahradě nebo se sluní na okenní římse, uvádí portál Cats.

Jennifer často ráda pozoruje divokou zvěř z oken svého londýnského domu, stejně jako tato zvláštní liška. Lišku vídá skoro každý den. Navzdory obecnému přesvědčení o londýnských liškách se zdá, že tato je dobře vychovaná. Vypadá opravdu zdvořile a mírně. Odstoupí z chodníku, aby nechala lidi projít, a kromě odpadků, které zanechává na mé zahradě, je velmi vítaná!

Dokonce po sobě zanechá i drobnosti na zápraží. Přinesla už tolik dárků. Jennifer dostala sáček s plesnivou limetkou, spoustu kuřecích paliček, jeden párek, malé autíčko na hraní a chleba, ten je zřejmě oblíbený. Nedávno si však liška našla nového přítele v podobě Doda, Jennifeřina domácího kocoura.

Liška se jednoho dne objevila u okna a Dodo se okamžitě chopil příležitosti hrát si s divokou liškou. Dodo klečel Jennifer na klíně a ona ukázala na lišku. Kocour vyskočil k oknu a upoutal liščí pozornost, a pak už Jennifer jen natáčela. Nikdy předtím je neviděla komunikovat a bylo tak dojemné vidět, jak se navzájem zrcadlí. Tady je ten okamžik na videu:

Zdroj: kingdomstv.com, YouTube