Dojemné video ukazuje, jak se psí máma rok po adopci setkala se svými 12 štěňaty

Přidat na Seznam.cz

Být matkou je jedna z nejnáročnějších a zároveň nejvděčnějších prací na světě. I když je zde mnoho bezesných nocí, odměnou vám je, když vidíte, jak z vašeho děťátka vyrůstá jeho vlastní osobnost. Je neuvěřitelné být toho svědkem. A u psů je to velmi podobné.

Většina psích maminek však nemůže vidět, jak její štěňata vyrůstají. Štěňata jsou obvykle umístěna do jiných milujících rodin a vyrůstají ve svých vlastních malých domácnostech.

Jak by to vypadalo, kdyby se psí matka a její štěňata znovu setkaly? Bess je fenka, která má za sebou docela zajímavý příběh. Bess, která byla nalezena jako zatoulaná u silnice, potřebovala pomoc. Psi jsou na lidech opravdu závislí a bez milujícího domova často dlouho nevydrží. Když byla Bess nalezena, byla v zoufalé situaci, píše web AnimalChannel.

Když se manželé Tracey a John Stewartovi dozvěděli o Bess, začali jednat. Tracey a John ukázali svůj pravý charakter a dobrovolně se nabídli, že Bess pomohou, jak jen budou moci. Když ji konečně dostali do péče, byli šokováni tím, co zjistili vzápětí. Bess nebyla jen opuštěná, ale čekala 12 štěňat!

Manželé věděli, že musí jednat rychle. Spěchali s fenkou na pohotovost, kde začal její porod. Bylo velké štěstí, že jednali tak rychle, protože jedno z 12 štěňat blokovalo porodní cesty! Po mnoha dlouhých hodinách Bess úspěšně porodila všechna svá mláďata!

Aby zajistila jejich bezpečnost, nabídla Tracey, že je všechny vezme s sebou domů. Jak čas plynul, malá štěňátka rostla a rostla a blížila se adopčnímu věku.

Konečným cílem bylo dostat všech 12 štěňat i s maminkou do milujících domovů. Bess byla prioritou číslo jedna. Brzy po zveřejnění informací o její dostupnosti byla adoptována! Když Bess našla domov, zbývalo už jen najít domovy pro ostatních 12 štěňat. Komu jinému zavolat, když potřebujete pomoc, než přátelům a rodině? Tracey a John dokázali díky svým vlastním vztahům adoptovat všechna štěňata!

O deset měsíců později se Tracey rozhodla naplánovat sraz pro celou rodinu! S balónky, jídlem a velkou loukou, na které se dalo skotačit, to měla být událost pro všechny. Budou si psi po téměř roce od posledního setkání na sebe pamatovat?

Všichni byli nadšení a Bess nemohla přestat olizovat všechny své děti, které neviděla skoro rok.

Zdroj: animalchannel.co