Fenka bernského salašnického, která se koupe v blátivé kaluži je noční můrou každého majitele psů. Tato fenka to ale evidentně miluje

Přidat na Seznam.cz

Psi umí nejen udělat obří nepořádek, ale také si ho dovedou užít. A to i když na nějaký narazí jako například obrovská blátivá kaluž. Tu využila jedna fenka, na jejíž zábavu se můžete podívat ve videu v tomto článku.

Fenka nic nemiluje víc než přírodu

Když vyrazila fenka bernského salašnického jménem Ivy se svým majitelem na túru, jejího páníčka by ani ve snu nenapadlo, že si dá bahenní koupel, uvádí web DailyPaws. Ivy nic nemiluje víc než pobyt v přírodě a to bez ohledu na to, jestli zrovna lije nebo ne. Každopádně video zveřejněné na Ivyině stejnojmenném účtu @ivytheberner dosáhlo více než 210 000 lajků a 1,6 milionu zhlédnutí! A ani nás to tolik nepřekvapuje.

@ivytheberner

When you immediately regret only bringing one towel on the hike…bernesemountaindog sendhelp fail

♬ Love You So – The King Khan & BBQ Show

Zezačátku to byla procházka jako každá jiná

Video začíná zcela nevinně. Fenka se prochází po nízké zídce, aby následoval další záběr na Ivy, která je až po bradu v obří blátivé kaluži. Zatímco její páníček pomalu propadá zoufalství z toho, jak fenku dostane domů, ta si bahnivé louže na výsost užívá.

Zdroj: dailypaws.com, TikTok