Fenka zlatého retrívra, která se narodila bez přední tlapky, našla ideální protějšek

Přidat na Seznam.cz

Připravte se na dojemný příběh o chlapci a jeho psovi, který rozněžní vaše srdce. Seznamte se s Marvelem, štěnětem zlatého retrívra z Litchfieldu v americké Minnesotě, které se narodilo bez pravé přední tlapky.

Bez packy už od narození

Předchozí majitelka Marvela, žena jménem Barb, řekla zpravodajské stanici, že když se štěně narodilo, ihned věděla, že má speciální poslání, píše web DailyPaws.
Podle serveru se Barbra seznámila s rodinou Williamsových z blízkého okolí prostřednictvím ergoterapeutky, která náhodou pracovala se sedmiletým hochem, Paxtonem Williamsem. Když byly Paxtonovi pouhé čtyři roky, byla mu amputována noha kvůli infekci, která omezovala růst nohy. Po operaci se Paxtonovi rodiče rozhodli, že bude nosit protézu, která mu umožní samostatnější životní styl. Poté, co si žena vyslechla Paxtonův příběh, věděla, že tento kamarád bude pro Marvel dokonalou volbou. Ve skutečnosti po pouhém týdnu, kdy Marvel žije v novém domově, ji Paxton již vzal na spoustu procházek po stezkách v blízkosti jejich domova.

Dokonalý pár

Stephanie, Paxtonova majitelka, dodává, že již zaznamenala změnu ve způsobu, jakým o své odlišnosti chlapec vypráví přátelům a rodině, a otevřela více diskusí o jeho situaci.

Opravdu si ji můžeme nechat navždy? Ona mě miluje!„, je slyšet na videu.

Není pochyb o tom, že zvláštní pouto mezi těmito dvěma bude i nadále růst. Prozatím doufáme, že jednoho dne bude Paxton schopen běhat se svou protézou a Marvel bude moci běhat vedle něj.

Zdroj: dailypaws.com, Youtube